Ricoh Theta S – 360° w Full HD

THETA_S_image

W drugiej połowie listopada do sprzedaży trafi najnowszy model z serii aparatów sferycznych Ricoh Theta. Theta S to najbardziej zaawansowane urządzenie w swojej klasie. Umożliwia robienie zdjęć 360° w rozdzielczości do 14 MP oraz nagrywanie filmów Full HD (1920 x 1080*1 pikseli, 30 latek na sekundę) – przy czym maksymalna długość filmu wynosi 25 minut. W porównaniu z wprowadzonym w 2014 roku modelem m15, Thetę S wyposażono w większą matrycę oraz jasny obiektyw F2.0. Co więcej, dzięki zaawansowanej technologii przetwarzania obrazu aparat zapewnia wysoką jakość zdjęć nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Pamięć wewnętrzna urządzenia to 8GB i pozwala na zapisanie nawet 9 000 zdjęć lub do 175 minut nagrań.

Media społecznościowe

Sferyczne zdjęcia można publikować w serwisie theta360.com, udostępniać na  Facebooku™, Twitterze™ i Tumblr oraz zamieszczać na  Google Maps™, Google+™ oraz  YouTube™.

Dzięki ogłoszonym dziś przez Google nowym możliwościom Google Street View™ zdjęcia sferyczne można jeszcze szybciej i łatwiej umieścić w serwisie.

Komfort obsługi

Dzięki bezpłatnej aplikacji migawkę aparatu można uruchomić zdalnie z poziomu smartfona czy tabletu, wygodnie zmienić ustawienia zdjęcia czy filmu oraz przeglądać fotografie i nagrania. Thetę S wyposażono w wydajny moduł Wi-Fi, który pozwala na 4 krotnie szybszy transfer danych w porównaniu z poprzednim modelem z tej serii. Na froncie obudowy RICOH THETA S umieszczono wskaźniki LED połączenia z siecią bezprzewodową oraz tryb w którym obecnie działa urządzenie.

RICOH THETA S będzie dostępna w sprzedaży w drugiej połowie listopada w Polsce, Austrii, Francji, Belgi, Niemczech, Irlandii, Włoszech, Holandii i Szwajcarii oraz Ameryce Północnej i rejonie Azji Pacyfiku. Detaliczna cena sugerowana przez producenta wyniesie 399 Euro.

*1. 1920 x 960  podczas podglądu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *